KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17297236

nr 1729 7236

Leonard Wiedh

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 72x127 cm, yttermått inklusive ram: 87x142 cm

Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 18:58:55

29/9 21:44:56 1      100 kr
29/9 22:33:11 2      Vinnande bud

Leonard Wiedh

Läs mer om Leonard Wiedh